چلنیوم چنلیوم تابلوسازی تابلو سازی

تابلوسازی سوپر اسلیم

تابلو سازی سوپر اسلیم در واقع ترکیب دو مدل تابلو سازی با یکدیگر است. این مدل تابلو ها از ترکیب تابلو پلاستیک با تابلو استیل حاصل می شود.

نحوه ساخت تابلو سوپر اسلیم :

بسته به طراحی انجام شده که قالبا رویه کار با یک تابلو استیل پوشش داده می شود و گاهی اوقات بسته به سلیقه مشتری تنها یک لبه 2 سانتی از استیل که به دو روش رینگی تک لبه و دو لبه ساخته میشود پوشش داده می شود.

روش اول استیل یک پارچه رویه و تابلو پلاستیک :

در این روش طرح مورد نظر بسته به سلیقه مشتری استیل رویه با لبه به سایز دلخواه که غالبا این لبه سایز 0.7 که ضخامت خود استیل است ( در واقع استیل لبه گیری نمی شود ) تا 3 سانتیمتر لبه گیری می شود.

از طرف دیگر تابلو پلاستیک با لبه 7 سانتیمیتر ساخته می شود و این دو تابلو بر روی هم منتاژ می شوند. در این روش تابلو سوپر اسلیم تنها از لبه ها نور دار می شود .

روش دوم استیل رینگی تک لبه و تابلو پلاستیک :

در این روش استیل رینگی با رینگ 1 تا 2 سانتیمتر ساخته می شود و لبه آن عموما 3 سانتیمتر لبه میگیرد و بر روی تابلو پلاستیک با لبه 7 سانتیمتر مونتاژ می شود. در این مدل از تابلو سوپر اسلیم نور دهی هم از روبرو و هم از لبه کار صورت میکیرد.

روش سوم استیل رینگی دو لبه و تابلو پلاستیک :

در این مدل از تابلو های سوپر اسلیم از استیل رینگی 2 لبه استفاده میشود. استیل رینگی دو لبه به این صورت است که بعد از رویه 1 تا 2 سانتیمتری یک لبه 0.5 تا 1 ساتیمتری به آن ظرف رویه مونتاژ می شود و طرف دیگر رویه لبه 3 سانتیمتری مونتاژ می شود .

و تابلو پلاستیک با لبه 7 سانتیمتری بر روی این تابلو استیل رینگی دو لبه مونتاژ میکردد. نور پردازی این تابلو هم از روبرو و هم از لبه صورت میکیرد. تفاوت این تابلو با تابلو رینگی تک لبه حالت 3 بعدی این تابلو می باشد که زیبایی کم نظیری به آن می دهد.

برای نور پردازی هم طبق اکثر تابلو های موجود از پی وی سی و اس ام دی استفاده می شود. تابلو سازی اکسین این افتخار را دارد که با استفاده از به روز ترین دستگاه های دنیا انواع مختلف تابلو های تبلیغاتی را تولید و اجرا کند.

چلنیوم چنلیوم تابلوسازی تابلو سازی
پروژه های اجراشده

گروه تبلیغات محیطی اکسین