چنلیوم

تابلوسازی
چلنیوم چنلیوم تابلوسازی تابلو سازی

تابلو سازی چلنیوم

امروزه تابلو سازی با کلمه چنلیوم هم معنی شده است . تابلوسازی چنلیوم در مدت زمان کوتاهی که وارد بازار ایران شده توانسته جایگاه بالای در میان تابلو های تبلیغاتی پیدا کرده است.

چنلیوم یا به زبان عامیانه ی ایرانی چلنیوم در واقع مخفف کلمات انگلیسی channel + aluminium است . نام دیگر چنلیوم channel letter می باشد .

جنس چنلیوم از فلز آلومینیوم است و پشت آن از ابری مخصوص برای جلوگیری از ورود گرد و خاک استفاده شده است. پشت چنلیوم بوسیله طلق نازک مخصوص پوشانده شده است که کمک میکند به چسباندن این تسمه آلومینیمی به طلق رویه تابلو

تسمه های چنلیوم انواع و اقسام بسیار متفاوتی پیدا کرده اند

چنلیوم های پانچ ، تمام پانچ ، سوپرساید ، ساید و ... این مجموعه افتخار این را دارد که اولین نمونه تابلو های دور پانچ را در ایران بوسیله تسمه های پانچ شده پلکسی اجرا کرده و به مشتریان خود عرضه کرده است.

نحوه ساخت حروف چنلیوم :

حروف چنلیوم ترکیبی از پلکسی ، تسمه چنلیوم ، پی وی سی ، اس ام دی و چسب 1 2 3 می باشد. نحوه ساخت به این صورت است که ابتدا پلکسی بوسیله دستگاه برش که عموما لیزری هستند طبق طرح دلخواه برش میخورد و بعد ازآن تسمه چنلیوم بوسیله دست و یا دستگاه مخصوص خم چنلیوم طبق طرح کار خم میخورد و بوسیله چسب 1 2 3 به پلکسی چسبیده می شود. در مرحله بعد که زیر کار محسوب میشود پی وی سی طبق طرح برش میخورد و اس ام دی یا نور تابلو روی آن وصل می شود.

مزایای تابلو چنلیوم:

مزیت تابلو چنلیوم نسبت به تابلو های دیگر زیبایی بیشتر ، نور بیشتر ، دوام و عمر بسیار بالا قابلیت اجرا به طریق مختلف می باشد .

انواع تابلو چنلیوم :

تابلو چنلیوم انواع متفاوتی دارد از جمله این تابلو ها تابلو چنلیوم الماسی یا پانچی یا ستاره ای است.

تفاوت تابلو چنلیوم الماسی با تابلو چنلیوم ساده در برش پلکسی آن است در تابلو چلنیوم الماسی رویه طلق بوسیله دستگاه برش لیزری با طرح های متفاوت سوراخ میشود.

ناظر نور تابلو یا اس ام دی های آن را بدون واسطه می بیند و حس چشمک زدن به او القا میشود. تابلو چنلیوم کرستالی نمونه دیگری از تابلو چنلیوم است .

در این تابلو از طلق شیشه ای رنگ استفاده می شود و روی آن دونه های رنگی یا بیرنگ کریستالی ریخته میشود و بسته به نوع کریستال مورد استفاده از چسب مخصوص آن برای چسباندن دانه های کریستال روی طلق شیشه ای استفاده می شود.

تابلو چنلیوم دوبله نوع دیگری از تابلو های چنلیوم است و تفاوت آن با تابلو چلنیوم ساده تنها در طلق رویه آن است که از دو طلق با رنگ متفاوت استفاده شده است. مجموعه تبلیغات محیطی و آنلاین اکسین این افتخار را دارد که سفارش تابلو چنلیوم شما رو با بالاترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن آماده کند.

چلنیوم چنلیوم تابلوسازی تابلو سازی
پروژه های اجراشده

گروه تبلیغات محیطی اکسین

جهت استفاده از این ماژول وارد "تنظیمات ماژول" شده و آن را پیکربندی نمایید.