چلنیوم چنلیوم تابلوسازی تابلو سازی

تابلو بک لایت

تابلوسازی بک لایت یکی از گسترده ترین و پر کاربرد ترین تابلو های تبلیغاتی محسوب می شوند. تابلو سازی بک لایت به روش های مختلف قابل اجرا می باشد این تابلو ها بیشتر در مراکز تجمع مانند فرودگاه ها ، سالن های کنفرانس ، سینما ها و ... به خوبی نقش تبلیغاتی خود را ایفا می کنند.

تابلوسازی دک اکسین با 10 سال سابقه در ساخت و تولید انواع تابلو های تبلیغاتی از جمله بک لایت قدم بزرگی در خدمت رسانی به مشتریان خود انجام داده است.

انواع تابلو های بک لایت

تابلو های بک لایت غالبا به 3 روش انجام می شوند.

 • روش اول : تابلو های بک لایت فریم لس

  در این تابلو ها با استفاده از فریم های آلمینیومی و چاپ پارچه ای که دور آن دوخت انجام می شود ساخته می شوند . فرم آلمینیومی دارای شیاری است که قسمت دوخته شده چاپ پارچه ای را در خود جا می دهد. و برای نور پردازی از اس ام دی های مخصوص تابلو بک لایت استفاده میشود که بر روی فیبر 3 میلیمتر نصب می شوند و در پشت کار قرار می گیرند.

 • روش دوم : تابلو های بک لایت همراه به فریم

  این تابلو ها تماما مشابه تابلو های بک لایت فریم لس هستند با این تفاوت که یک لبه قاب شکل در اطراف کار قرار می گیرد.

 • روش سوم : تابلو های بک لایت پلکسی گلاس

  این تابلو ها یکی از لوکس ترین و با دوام ترین انواع بک لایت هستند . در این نوع تابلو با استفاده از ورق های پلکسی گلاس ساخته میشوند و هزینه تمام شده آنها بسیار بیشتر از دو مدل قبلی می باشد .

  ویژگی این مدل بک لایت انعطاف و قابلیت فرم دهی های متفاوت با اشکل خاص می باشد. در واقع اگر شما یک بک لایت غیر مستطیل و مربع شکل بخواهید این نوع بک لایت نیاز شما را به بهترین شکل برآورده خواهد کرد .

  البته نمونه های متفاوت دیگیری از بک لایت وجود دارد مانند بک لایت های کریستالی که با استفاده از چاپ مستقیم و یا غیر مستقیم برروی طلق و فاصله گرفتن از زمینه بوسیله فیکسچر ( اتصال ام دی اف به دیوار ) و با کمک نوردهی بوسیله اس ام دی قابل اجرا هستند.

پروژه های اجراشده

گروه تبلیغات محیطی اکسین