استیل تابلوسازی تابلو سازی

تابلو سازی استیل

حروف فلزی در تابلوسازی قدمت بسیار بالایی دارد، یکی از اصیل ترین تابلو ها در تابلوسازی، تابلو سازی با ورق های متفاوت فلزی است

از جمله ورق های مورد استفاده در تابلو سازی ورق استیل می باشد که در رنگ های مختلف در بازار موجود است . از جمله این رنگ ها استیل نقره ای طلایی دودی قرمز و آبی است .

تابلو های استیل برای کار در فضای داخل و بیرون مناسب هستند و به نسبت تابلوهای دیگر قابلیت کار در قطر قلم های پایین تر را دارا می باشند.

نور دهی تابلو های استیل به صورت نوراندریک(نور پردازی بر روی زمینه)انجام میگیرد. البته تابلو های ترکیبی ای میتوان ساخت که از جنس استیل باشد و قابلیت این را داشته باشد که از روبرو نور پردازی شوند که در بخش تابلو های ترکیبی به آن میپردازیم.

 

مجموعه دک اکسین با تجهیز کارگاه خود به انواع دستگاه های تابلوسازی آمادگی انجام کلیه سفارشات شما را دارا می باشد. علاوه بر آن سعی شده مواد خام تابلوسازی را به مناسب ترین قیمت در اختیار شما قرار دهد.

انواع تابلو استیل:

تابلوهای استیل عموما به سه روش قابل ساخت و اجرا هستند. که معمولا برای زمینه های مات که انعکاس نور کمتری دارند استفاده میشود. روش دوم تابلوهای استیل همراه با طلق دوغی به ضخامت های متفاوت: که عموما برای زمینه های براق که انعکاس نور دارند مورد استفاده قرار میگیرد. روش سوم تابلوهای استیل بدون نور هستند

میزان برجستگی تابلو استیل:

برجستگی تابلو های استیل قابل تغییر است و عموما این برجستگی از 1 سانتی متر تا هفت سانتی متر در نظر گرفته میشود .

میزان برجستگی رابطه مستقیم با قطر قلم حروف دارد برای مثال برای قطر قلم 1 سانتی متر برجستگی کمتر از 1 سانتیمتر در نظر گرفته میشود.

نحوه ساخت تابلو استیل

امروزه صنعت تابلوسازی کاملا مکانیزه شده است و دستگاه های متفاوت جای نیروی انسانی را گرفته است.

برای برش ورق استیل از دستگاه های لیزر توان بالا(فایبر لیزر) برای حکاکی و برش استیل و فلزات استفاده میشود.

منتاژ استیل در گذشته به وسیله ترکیبی از قلع و سرب انجام میشد که این شیوه جای خود را به

دستگاه های جوش لیزری داده است.

که علاوه بر افزایش سرعت کار باعث تمیزی و ظرافت بیشتر در کار ها شده است و هزینه های ساخت را نیز کاهش داده است.

تابلوسازی استیل تابلو سازی

انواع ورق استیل

ورق استیل به دو دسته ورق استیل بگیر و نگیر تقسیم میشود که در تابلوسازی ورق نگیر استفاده میشود که دوام بسیار بالایی در مقابل رطوبت دارد . بهترین راه تشخیص ورق استیل استفاده از یک آهنربا می باشد ، آهنربا توانایی جذب ورق استیل را ندارد.

پروژه های اجراشده

گروه تبلیغات محیطی اکسین